Škola, kde se rozmluví každý. ajak to děláme?

V AJAKu překonáváme jazykové bariéry a ukazujeme, že jazyk je mostem k novým příležitostem a přátelstvím. Naše výuka posiluje vaši důvěru a radost z mluvení.

Představte si bezstarostnou komunikaci ve světě bez obav, od restaurací po obchodní jednání. V AJAKu otevíráme dveře k tomuto světu, s kurzy zaměřenými na vaše cíle. Připojte se k nám a objevte nové příležitosti, kde každé slovo a konverzace rozšiřuje vaše obzory. 

Společně proměníme sny ve skutečnost.Výuka na míru

Každý student má své potřeby a sny a my to víme. Proto naše kurzy přizpůsobujeme individuálně, abyste získali přesně to, co od jazyka potřebujete. 

Otevřenost pro všechny

Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo se touží naučit nový jazyk. Věk je jen číslo, učený z nebe nespadl. Jsme tu pro všechny.

Radost

Zábrany v komunikaci mizí, jakmile se ponoříte do našeho pozitivně nabitého prostředí. S úsměvem na tváři odcházíte a s nadšením se vracíte.

Inspirace

Zjistíte, že učení může být zdrojem nekonečné inspirace. Připojte se a nechte se pohltit fascinujícím světem jazyků, který rozšíří vaše obzory a posune vaše cíle dál.

Otevíráme nové dveře

Každé slovíčko, které se u nás naučíte, je klíčem k novým možnostem. Otevíráme dveře, za kterými na vás čekají nové příležitosti a vzrušující zážitky. Přidejte se k nám a staňte se součástí světa bez hranic.

Plníme sny

. Zažijte pocit úspěchu a hrdosti, když se vaše sny stávají vaší realitou." Jsme zde, abychom vás podpořil na každém kroku vaší cesty.

ajak to všechno začalo?

"Vždycky jsem chtěl učit, musel jsem si k tomu ale nejprve stvořit vlastní školu." Tento sen mě vedl k založení Jazykové školy Ovečka v roce 2013. 

V roce 2023, se mi naskytla neuvěřitelná příležitost - postavit se do čela jazykové školy AJAK v Jičíně. 

Tohle místo pro mě není jen další školou a firmou. V roce 2012 jsem tu sám seděl v lavici v rámci jednoletého pomaturitního studia, což položilo základy mé cesty k učení a sdílení znalostí s ostatními. Byl to první krok na cestě, která mě dovedla k učení a založení vlastní jazykové školy, 

Tato cesta mi ukázala, jak moc si vážím možnosti být u kormidla školy s tak skvělým týmem lektorů. Je to příběh plný pedagogické vášně, lidského přístupu a hlubokých vztahů - nejen mezi námi v týmu, ale i mezi námi a našimi studenty. Právě ten lidský přístup a vzájemná podpora tvoří základ našeho úspěchu. Díky tomu jsme schopni nabízet víc než běžná jazykovka - budujeme komunitu a navazujeme přátelství.

Stojím si za myšlenkou, že když nás něco baví a děláme to s láskou, pak dokážeme cokoliv. A právě toto nadšení a úsilí, které vkládáme do přípravy našich kurzů a lekcí, se nám vrací v podobě nadšených a úspěšných studentů. Není nic kouzelnějšího, než slyšet příběhy našich studentů, kteří díky znalostem, které získali, dokázali zdolat výzvy v reálném světě. 

Asi nejvíce mi utkvěla v hlavě věta od jedné studentky, která mi řekla: "jediné co mě mrzí, že je pomaturitko jen na rok, nejradši bych tu byla aspoň o rok dýl". Pro takové okamžiky to přeci děláme.

Naše dveře jsou otevřené pro vás všechny, kdo se chcete naučit cizí jazyk. S nadšením a vděčností v srdci za každého, kdo se rozhodne být součástí našeho příběhu, můžu za celý tým v Ovečce i AJAKu říct - těšíme se na vás, jsme tu pro vás..

Tomáš Ovečka,
zakladatel školy, kde se rozmluví každý 

Vaši lektoři

Mladý a nadšený lektor, který do výuky vnese spoustu pozitivní energie. Dokáže brilantně vysvětlit jakoukoliv gramatiku a to takovým způsobem, že ani nevíte, že se vlastně učíte gramatiku. Zároveň díky neuvěřitelně velké slovní zásobě vás připraví na cokoliv, co budete potřebovat.

Tomáš Mrázek

PŘEČTI SI O MNĚ VÍCE

angličina 

Míša je zkušená lektorka a cestovatelka, která vám dokáže veškeré znalosti předat tak báječným stylem, že vše pochopíte "raz dva". Její lekce jsou vyjímečné nábojem a pozitivní energií :)

Mgr. Michaela Jebavá

PŘEČTI SI O MNĚ VÍCE

němčina

Lucka je nadšená a věčně usměvavá lektora. Strávila 8 let v Anglii a proto vás dokáže perfektně připravit na jakýkoliv typ komunikace. Z lekcí Lucky budete vždycky odcházet skvěle naladění! :-)

Lucie Šidlová

PŘEČTI SI O MNĚ VÍCE

angličina 

Zkušený lektor, dokáže vysvětlit komukoliv cokoliv. Je velice trpělivý a dokáže skvěle předat znalosti. Na Pavlovy lekce se připravte na příval klidu a pohody.

Pavel Velešovský

PŘEČTI SI O MNĚ VÍCE

angličina