Jednoleté pomaturitní studium

Otevři si dveře do světa. Jednoleté pomaturitní studium angličtiny v Jičíně, Máš jedinečnou šanci zachovat si status studenta, Představ si rok plný možností, ve škole strávíš  3 hodiny denně studiem angličtiny. A pak? Volno. Můžeš na brigádu, nebo si jenom užívat života studenta. 

Tento kurz není jen o učení; je to motivace, inspirace, je to cesta k seberozvoji, a taky k získání mezinárodně uznávaného certifikátu, který tě rozhodně posune dál.

Navíc, naše mimoškolní akce ti přinesou zážitky, na které budeš dlouho vzpomínat. Získáš nová přátelství i kontakty do budoucna. Objev, co všechno tě v angličtině a ve světě čeká. 

Přidej se k nám a zažij rok, který ti změní život!

Proč je pomaturitní studium nejlepší volba?

Pořádná nálož angličtiny

Tady rozhodně zdokonalíš svojí angličtinu na úroveň, která ti otevře dveře do celého světa, ať už pro studium, práci, nebo cestování. Když budeš chtít, můžeš si udělat certifikát FCE nebo CAE, který ti zůstane už napořád.

A co dál po maturitě

Jednoleté pomaturitní studium ti dává prostor objevit, co tě opravdu baví. Prodloužíš si status studenta o jeden rok a máš víc času se rozhodnout pro další kroky. Jít makat nebo zkusit vejšku? 

Přátelství, zážitky, kontakty

Jsme jiná škola a lepší místo na navázání nových přátelství s lidmi, kteří sdílejí stejné problémy, sny a cíle budeš těžko hledat. Pořádáme spoustu dobrovolných mimoškolních akcí, na které budeš dlouho vzpomínat.

ajaké certifikáty můžeš získat? 

FCE - first certificate in English

Certifikát FCE je váš průkaz do světa globální komunikace a otevírá dveře ke studijním i profesním příležitostem. Uznávaný univerzitami, zaměstnavateli a organizacemi po celém světě, FCE dokazuje, že vaše angličtina je na vysoké úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. S tímto certifikátem v ruce smáte lepší šance při přijímání na vysoké školy, zvýšení šancí na trhu práce a zlepšení vaší sebedůvěry v anglickém jazyce. 

CAE - certificate in advanced English

Certifikát CAE je prestižním oceněním vaší pokročilé úrovně v anglickém jazyce a je akceptován vzdělávacími institucemi, firmamipo celém světě. Představuje doklad o vašich schopnostech komunikovat s jistotou na úrovni C1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. S tímto certifikátem máte otevřené dveře ke studiu na zahraničních univerzitách, zlepšení kariérních vyhlídek a posílení profesního profilu

ajak o nás mluví naši studenti?

Jsou tu vážně friendly učitelé, skvělá parta lidí a příjemná atmoška. Společné akce a večírky jsou fakt super..
V angličtině jsem se neuvěřitelně zlepšila a konečně se nestydím mluvit anglicky.

Simča Líbalová

S učiteli je fakt sranda, úplně něco jinýho než na SŠ, pravidelně vymyšlí nějakou akci. Samotný přístup učitelů mi přinesl větší pokrok za rok než za 4 roky na SŠ. Celkově MARVELOUS. Určitě doporučuji.

Láďa Malý

Je to prostě srdcovka. Skvělá parta lidí, atraktivní prostory, úžasní učitelé plní srandy a energie. Poutavá (sympatická) náplň hodin, kde se nenudím. A anglicky speakuju jak česky. Pojďte do toho.

Evka Maršíková

ajak je to s cenou?

          CENA ZA ŠKOLNÍ ROK
  • 29.900,- Kč 
    (2.990,- Kč / měsíčně) když se přihlásíš do 30.4.2024
  • 32.900,- Kč
    (3.290,- Kč/ měsíčně) když se přihlásíš od 1.5.2024 do 31.8.2024
  • školné je možné platit na splátky bez navýšení, na tom se domluvíme

ajak se můžu přihlásit?

  • zavolej nám nebo vyplň a zašli formulář
  • obratem se Ti ozveme zpět a domluvíme se, co a jak dál
  • žádné přijímačky se u nás nedělají