Individuální výuka

ajak to vypadá?

V soukromé výuce se 100% věnujeme pouze vám – vašim potřebám a cílům. Ať už sníte o plynulé business angličtině, potřebujete se ponořit do technického slovníku, nebo chcete rychlý kurz před dovolenou, jsme tu pro vás. Chcete získat jistotu v každodenní komunikaci? Individuální lekce angličtiny jsou tou nejlepší volbou, protože se lektor věnuje pouze vám. Napište nám a připravíme kurz přesně podle vašich přání a představ. 

ajaké výhody má individuální výuka?

Přesně to, co potřebujete

U nás vás čeká výuka, která je jako ušitá přímo na míru vašim potřebám a přáním. Ať už máte zálusk na konverzaci, gramatiku, nebo cokoliv mezi tím, náš lektor se vám bude věnovat s plnou pozorností. Proč ztrácet čas něčím, co vás nebaví? Zde je místo, kde každá minuta přináší hodnotu právě vám.

Váš rozvrh, vaše pravidla

Rozumíme, že každý máme jiný životní styl a plán. Ať už potřebujete měnit časy lekcí z týdne na týden, nebo hledáte pravidelný rytmus, jsme zde, abychom vám vyšli vstříc. Přizpůsobíme se vašemu kalendáři, abyste mohli své jazykové dovednosti posunout na další úroveň bez zbytečného stresu.


Klíč k úspěchu

S individuální výukou získáváte mentora, který je plně zaměřen na vaše cíle. Budujete sebevědomí, zdokonalujete komunikační dovednosti a otevíráte dveře k novým příležitostem. Náš lektor vám poskytne důležité jazykové znalosti a stane se i společníkem na vaší cestě k osobnímu rozvoji a profesnímu růstu.

ajak o nás mluví studenti?

Výborná parta příjemných lektorů, kteří ke každému přistupují s individuálním přístupem. Až tady jsem poznal, že učení jazyka není jen o drilu a věčném opakovaní, ale i o hrách, zábavě a poznávání nových lidí. Prostě super škola.

Jiří Satranský

Nedávno jsem úspěšně složila Cambridge English test angličtiny na úrovni C1 a chtěla bych tímto poděkovat jazykové škole Ovečka za skvělou výuku a podporu studentů. Příprava na certifikát díky této škole a výuce pana A. Štěpa byla pro mě velkým milníkem, protože jsem se rychle posunula na profesionální úroveň komunikace v cizím jazyce.

Romana Doubková

Na jazykové škole mi vyhovuje individuální přístup lektorů, kteří lekce přizpůsobí vašim znalostem. Sami si můžete zvolit oblast jazyka, kde máte mezery a na lekcích se zlepšovat, čímž je výuka pro vás efektivnější. Po roce navštěvování kurzů se moje angličtina výrazně zlepšila. V nabídce mají české lektory i rodilého mluvčího, všechny mohu jen a jen doporučit.

Eliška Malá

ajak je to s cenou?

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ANGLIČTINY S ČESKÝM LEKTOREM

510 Kč / 1x45min

690 Kč / 1x60min

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ANGLIČTINY S RODILÝM MLUVČÍM

590 Kč / 45 min

790 Kč / 60 min

Cena zahrnuje:

  • kompletní výukové materiály (studijní desky, samotné výukové materiály, psací potřeby)
  • lekce připravené na míru přímo pro vás
  • výuka vedena českým nebo rodilým mluvčím s bohatými zkušenostmi ve výuce
  • dle dohody možnost přípravy k certifikátům KET, PET, FCE, CAE, CPE – dle vaší úrovně jazyka
  • možnost přípravy na maturitu, dálkovou maturitu a příjímačky
  • kurz obchodní angličtiny
  • termíny lekcí lze plánovat individuálně dle vašich možností

* v případě odřeknutí lekce méně než 24 hodin předem vám lekce propadá