Výuka na telefonu

ajak se učí na telefonu?

Pokud bojujete s časem a toužíte se naučit cizí jazyk bez zbytečného cestování a dlouhých hodin strávených ve třídě, máme pro vás ideální řešení. Představte si možnost učit se každý den, a to přesně ve chvíli, kdy to vyhovuje vám, s lekcemi trvajícími maximálně 15 minut. Ano, čtete správně. Náš kurz je navržen tak, aby vyhovoval vašemu nabitému rozvrhu a přinášel výuku přímo do vašeho domova, na zahradu, či kamkoliv, kde se zrovna nacházíte. Zapomeňte na nutnost dojíždět do jazykové školy a užijte si individuální přístup s lektorem, který je tu jen pro vás. Tento kurz je odpovědí na vaše potřeby a přání.

ajak vás zaujme výuka na telefonu?

Jsme váš "bič"

Zapomeňte na prokrastinaci! Náš kurz vám přinese denní dávku jazyka přímo na telefon, abyste se učili pravidelně a efektivně. Každý pracovní den vám zavoláme. Učení jazyka se stane vaším denním rituálem plným pokroků.

Flexibilita

Žádné dojíždění, jen 10-15 minut intenzivní výuky. Přizpůsobíme se vašemu tempu. Flexibilita na max. Naše lekce s vámi cestují kamkoliv. Stačí jen mít u sebe telefon a učení může začít.

100% efektivita

Krátké a o to intenzivnější lekce zaručují, že vaše soustředění zůstává na vrcholu. Proč trávit hodiny studiem, když to jde i jinak? Naše metoda vám zajistí rychlé                    a hmatatelné pokroky v minimálním čase.

ajak o nás mluví naši studenti?

Telefonní lekce němčiny s Míšou jsou naprosto jedinečné!!! Ale velmi přínosné. I při běžném rozhovoru si ani neuvědomíte, že mluvíte německy jako by nic. Vřele doporučuji!! Moc za Vás děkuji :) 

Dominika Kluzová

Začíná to majitelem jazykovky, který má individuální přístup ke každému žadateli o kurz, dohodli jsme se na nestandardní výuce na dálku formou každodenních krátkých telefonátů kombinované s psaním emailů na různá témata.
Přístup lektora taky perfektní, trpělivý :-), adaptoval se na moji úroveň AJ, vybíral zajímavá témata o kterých jsme vedli rozhovory, 
Shrnu-li to, ...... jednoznačně doporučuji.

David Vágner

ajak je to s cenou?

MĚSÍC NA TELEFONU S ČESKÝM LEKTOREM

15min denně 3490.-

10min denně 2990,-

MĚSÍC NA TELEFONU S RODILÝM MLUVČÍM

15min denně 3990.-

10min denně 3490,-

Cena zahrnuje:

  • výuka na telefonu každý pracovní den (mimo svátky)
  • podklady - po hovoru vám přijde sms/e-mail s probranou slovní zásobou, komentář a rady lektora

* v případě, že se lektor nedovolá 3x za sebou v domluveném čase, lekce v daný den propadá

ajak se přihlásím?