Reference

Mohu jedině doporučit. Nejdříve jsem rok a půl chodila na skupinové, poté půl roku na soukromé lekce angličtiny pro přípravu na zkoušku CAE - obojí s rodilým mluvčím Andrewem Štěpem. Zkoušku na úrovni C1 se mi podařilo úspěšně složit. Pan Štěp mě většinu času před zkouškou připravoval na writing - písemnou část, což mi pomohlo i k lepšímu přemýšlení o struktuře textu při psaní podle zadání nejen v angličtině. Dále jsme se věnovali rozšiřování slovní zásoby a diskuzím o aktuálních tématech, které mě navíc obohatili o nové vědomosti z různých oborů. Pan Štěp má vždy strukturu hodiny pečlivě připravenou a zároveň dává klientům prostor pro věnování se čemukoli jinému dle jejich přání. Lekce mi vždycky rychle utekly díky zábavné a efektivní formě zdokonalování angličtiny. Po všech lekcích na sobě vidím velký posun ve svých anglických jazykových dovednostech, konkrétně ve výslovnosti, rychlosti odpovědi a plynulosti při mluvení. Pan Štěp i samotná škola poskytují profesionální a zároveň přátelský, vstřícný přístup, díky kterému je tuto jazykovku s příjemným moderním prostředím opravdu radost navštěvovat.

Eva Fišarová

Nedávno jsem úspěšně složila Cambridge English test angličtiny na úrovni C1 a chtěla bych tímto poděkovat  za skvělou výuku a podporu studentů. Příprava na certifikát díky této škole a výuce pana A. Štěpa byla pro mě velkým milníkem, protože jsem se rychle posunula na profesionální úroveň komunikace v cizím jazyce.
Líbí se mi moderní a příjemné prostředí pro výuku. Mají skvělé výukové materiály i technologie. Další výhodou je přátelský a individuální přístup ke studentům, administrativní tým vždy ochotně pomůže s jakýmkoli dotazem nebo problémem.
Pan A. Štěp je vynikajícím učitelem s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Jeho vášeň pro výuku a schopnost vytvářet pozitivní atmosféru ve třídě mě velmi motivuje a pomohla mi užívat si výuku jazyka. Lekce má dobře strukturované, pečlivě připravené a plné zajímavých aktivit, které podporují komunikaci v cizím jazyce.
Celkově mám velmi pozitivní zkušenost s touto jazykovou školou a ráda ji doporučím všem, kteří chtějí zábavnou formou zdokonalit své jazykové dovednosti. 

Romana Doubková

Do jazykové školy jsem začal chodit od 6. třídy na základní škole. Momentálně jsem úspěšně odmaturoval a můžu jedině doporučit👍🏼 je to super jazyková škola

Jaroslav Vopršal

Individuální přístup a znalosti, které lze skutečně použit v práci a zahraničí. Učitele na vysoké úrovni. Velké díky majiteli a celému týmu, který se opravdu snaží, aby se člověk dokázal rozmluvit.
Příjemné prostory, které jsou zařízený pro profesionální vzdělávání. Určitě doporučuji! 

Jiří Matoulek

Chtěla bych všem tuto jazykovou školu moc doporučit! Je to nejlepší jazykovka tady. Lektoři,co učí v této jazykovce,jsou skvělí, vše krásně vysvětlí a se vším pomůžou. Není to jako ve škole, vše krásně vysvětlí a procvičí i formou hry, aby hodina nebyla nudná. Člověk začne mít skvělé výsledky ve škole a krásně se dorozumí i v cizině. Všichni jsou velmi vstřícní, snaží se všem vyhovět,tak aby hodina vyhovovala jak nám tak jim.Všem bych chtěla doporučuji i semináře co pořádají, člověk se dozví spoustu užitečných informací, které jen tak nikde hned nenajde. Každý kdo má problém s jakýmkoliv jazykem, tak v Ovečce mu pomůžou. Všem doporučuji! Jazyková škola Ovečka je nejlepší!

Kristýna Brychová

Než jsem začala chodit sem, vyzkoušela jsem individuální i skupinové kurzy. Bohužel bez většího úspěchu. V zahraničí jsem nedokázala promluvit, porozumět jednoduchým věcem.
Ovšem za půl roku výuky zde jsem zjistila, že mě učení anglického jazyka baví a přináší výsledky. Nebojím se promluvit, napsat email.
Hlavní předností oproti ostatním školám je to, že hodiny jsou zábavné, vedené v přátelském duchu a orientované na Váš cíl.
Mohu jedině doporučit

Ivana Janatová

Vyzkoušel jsem různé individuální i kolektivní kurzy, které mě stály nemálo času a peněz. Pro moji angličtinu nepřinesly nic. Tuto jazykovou školu mi doporučil můj obchodní partner. Hned po absolvování prvních tří měsíců jsem znal na sobě razantní pokrok. Nyní se již cítím sebevědomý, v práci řeším emailovou komunikaci bez pomoci překladačů a nebojím se ani komunikace face to face. Navíc jsou hodiny zábavné a ani minutu se nenudím. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji

Jiří Šulc