Jazyky pro firmy

Flexibilní a přizpůsobené řešení pro vaší firmu 

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vaše zaměstnance nejen vybavily potřebnými jazykovými dovednostmi pro bezproblémové vykonávání jejich pracovních úkolů, ale také aby poskytovaly prostor pro osobní růst a rozvoj. Ať už hledáte jazykovou výuku jako benefit pro své týmy, nebo potřebujete cílenou přípravu pro specifické pracovní pozice, naše lekce jsou zárukou kvality a efektivity.

ajak to, že jsme nejlepší?

Podle potřeb vaší firmy

Naše specializované kurzy posouvají hranice vaší firmy v jakémkoliv oboru. Získejte sebevědomí a profesionalitu svého týmu s našimi kurzy, které přinášejí přesně to, co potřebujete. Ať už jde o benefit pro zaměstnance nebo profesní vzdělávání.

Dynamické, interaktivní 

Zapomeňte na nudné lekce; učení s námi znamená akci. Od telefonátů po e-maily, naše lekce jsou plné praktických cvičení, které promění každou teoretickou lekci v praxi. Připravte se na otevření nových obchodních příležitostí a posílení profesních vztahů.

Přijedeme za vámi

Ať už je vaše firma v Nové Pace, Jičíně, Vrchlabí nebo kdekoliv jinde v okolí, naši lektoři jsou připraveni přijet za vámi, aby zpřístupnili kvalitní jazykové vzdělávání přímo u vás ve firmě. Navíc, vám pomůžeme získat dotace na angličtinu ve firmě v rámci  projektu POVEZ.

a spousta dalších....

ajak o nás mluví naši klienti?

Z pozice vedoucí HR mohu jedině pochválit komunikaci při zajišťování kurzů pro naše zaměstnance a od nich samotných dostáváme pozitivní zpětnou vazbu. Sama mám zkušenosti s touto jazykovou školou, kdy mě v rámci indiviuálního kurzu připravili na certifikované zkoušky z angličtiny

Daniela Zajíčková

personalistka

Suchánek & Walraven, s.r.o.

Z pohledu personalistky hodnotím spolupráci všemi dostupnými hvězdami! :) Oceňuji zejména rychlost a ochotu najít společné řešení, profesionalistu a co je nejdůležitější - naprostou spokojenost našich zaměstnanců s lektory. Každý lektor je svým způsobem jedinečný a všichni mají jeden společný rys - dokáží srozumitelně předat informace svým studentům, především zábavnou formou, ze které si člověk zákonitě více odnese, a to nejhlavnější - baví ho to.
Mockrát děkujeme za spolupráci!

Bc. Štěpánka Tauchmanová

personalistka

EL Nino s.r.o.

Skvělá příprava lektorů na každou hodinu, výuka probíhá v příjemné přátelské atmosféře a studenti se na hodiny těší. Celková úroveň znalosti angličtiny se zvýšila, což jsme ověřili meziročními jazykovými audity našich zaměstnanců. Za to moc díky Tomášovi a jeho kolektivu. Výuka probíhá u nás ve firmě, ve stejný čas učí tři lektorky tři skupiny zaměstnanců. Za tuto možnost a zorganizování moc díky Tomášovi a jeho kolektivu. Stejně tak děkuji za rychlou a bezproblémovou komunikaci.


Dagmar Stránská

personalistka

Model Obaly a.s.

ajak je to s cenou?

  • Cenovou nabídku na firemní kurzy sestavujeme individuálně na základě konkrétních požadavků

Napište nám a dohodneme vše od A do Z tak, abyste byli maximálně spokojení

ajak začneme?