Online výuka

ajak to vypadá?

Přeměňte váš gauč na bránu do světa jazyků s našimi online kurzy. Zapomeňte na staré obavy z učení na dálku; naše efektivní a pohodlné metody vám přinášejí flexibilitu a úsporu času. S profesionálním přístupem každá lekce posouvá vaše jazykové dovednosti dál, aniž byste museli opustit domov. Připojte se k nám a zažijte, jak může být učení angličtiny, němčiny či španělštiny příjemné a přínosné. Odstartujte svou cestu výuky jazyků z domova a otevřete si dveře k novým příležitostem.

ajak jsou na tom online lekce ?

Digitální svět

Obavy z online výuky? Nechte je za sebou. Naše moderní metody a technologie vám ukáží, jak může být online učení efektivní a zábavné. Nechte strach a předsudky za dveřmi.

Učení z pohodlí gauče

Gauč jako studijní koutek? Proč ne! Online výuka vám umožní učit se v naprostém pohodlí domova. online kurzy přináší výuku přímo k vám, aby se vaše cesta za vzděláním stala co nejpříjemnější.


Klíč k úspěchu

Díky důrazu na konverzaci, online výuka u nás překonává vzdálenosti bez kompromisů v kvalitě. Stejně jako v klasické učebně, i online se můžete těšit na interaktivní lekce, kde je konverzace klíčem k vašemu rozvoji.

ajak o nás mluví naši studenti?

O pauze, která vznikla vládním nařízením o uzavření školy, jsem nechtěla zapomenout vše, co jsem se již naučila. Tato možnost mě moc potěšila a musím říct, že online výuka je lepší, než jsem čekala. Skutečně konverzace probíhají jako ve třídě, také hrajeme různé hry a lekce je zábavná. Určitě doporučuji. :)

Adéla Roháčová

ajak je to s cenou?

INDIVIDUÁLNÍ ONLIVE VÝUKA ANGLIČTINY S ČESKÝM LEKTOREM

510 Kč / 1x45min

690 Kč / 1x60min

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE VÝUKA ANGLIČTINY S RODILÝM MLUVČÍM

590 Kč / 45 min

790 Kč / 60 min

Cena zahrnuje:

  • kompletní výukové materiály 
  • lekce připravené na míru přímo pro vás
  • výuka vedena rodilým nebo českým mluvčím s bohatými zkušenostmi ve výuce
  • dle dohody možnost přípravy k certifikátům KET, PET, FCE, CAE, CPE – dle vaší úrovně jazyka
  • možnost přípravy na maturitu a příjímačky
  • termíny lekcí lze plánovat individuálně dle vašich možností

* v případě odřeknutí lekce méně než 24 hodin předem vám lekce propadá