Kvízové večery

ajak vypadá náš kvíz?

Naše kvízové večery pro týmy o maximálně 5 členech představují skvělou příležitost, jak si vyzkoušet angličtinu v praxi a zároveň se skvěle bavit. Každý kvíz je moderován v angličtině a otázky pokrývají širokou škálu zajimavých témat. Není to jen obyčejný kvíz, ale zážitek, kde na vás čekají také dovednostní soutěže a různé úkoly. Občerstvení pro všechny je zajištěno a dobré pití bude také k dispozici. Přidejte se k nám na večer plný zábavy a učení, kde můžete testovat své znalosti a současně si procvičit anglický jazyk v přátelské a podnětné atmosféře našeho pub kvízu.Nadcházející kvíz proběhne 21.6.2024, od 18:00 u nás v AJAKu

ajak vypadají naše kvízy?

Tématická rozmanitost

V našich kvízech není místo pro nudu. Každý večer přináší nová témata od umění po technologie, takže si každý najde to své.
Připraveni na cestu kolem světa ve 30 otázkách? Naše kvízy pokrývají široké spektrum zajímavostí, což zaručuje, že se nejen něco naučíte, ale i skvěle pobavíte.

Soutěže, zážitky

Naše kvízy jsou více než jen otázky a odpovědi. Připravujeme dovednostní výzvy a týmové úkoly, které testují vaše rychlé myšlení a tvořivost.
Nečekejte jen klasický kvíz. U nás můžete očekávat různé hry a aktivní úkoly, které promění večer v dynamickou a vzrušující událost.


Společenský zážitek

Nejenže si procvičíte angličtinu, ale i užijete skvělou atmosféru plnou smíchu a nových přátelství s občerstvením a dobrým pitím.
Přijďte zažít kvízové večery, kde se skvělé jídlo a pití spojují s fascinujícím intelektuálním dobrodružstvím. Ideální kombinace pro nezapomenutelný večer.

ajak je to s organizací?

Maximální počet členů v týmu: 5

Kde? prostory AJAK - Fügnerova 676, Jičín

Kdy? v pátek 3.5. od 18:00

Kolik to stojí? 250,- / osoba


Cena zahrnuje:

  • naprosto skvělý a jedinečný kvíz v angličtině
  • občerstení připravené na stolech pro každý tým
  • obsluha v angličtině
  • ceny pro vítěze


Časté dotazy:

Bez píva to nedám, můžu si u vás dát? - Samozřejmě, víno pivo a další pití je k dispozici

Může nás být míň/víc než 5? - Může vás být 4-5

Co když nebudu rozumnět? - Budeš. A když ne, my naštěstí ještě česky umíme


ajak se přihlásím?