Tomáš Ovečka

Učím angličtinu

začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí

Majitel, ředitel a lektor v jazykové škole. Do hodiny vždy přinese víc než jen angličtinu a z jeho hodin si odnesete spoustu skvělých zážitků. Má za sebou nespočet rozesmátých studentů a vy můžete být jedním z nich

ajak odpovídá Tomáš?

Jaký jazyk učíš a co se ti na něm líbí?

Učím angličtinu. Krom toho, že je vlastně celkem jednoduchá na naučí, tak je hlavně super, že se s ní domluvíte víceméně všude. 

Co o sobě řekneš budoucím studentům?

Připravte se na pořádnou dávku pozitivní energie a akční hodiny. Jestli jste do teď angličtinu neměli rádi, tak teď to bude váš koníček. Žádné velké vyplňování není pro mě, každá hodina bude spešl.

Jaké jsou tvoje koníčky?

Hraju na kytaru a klavír, opravdu rád chodím do fitka a věnuju se powerliftingu, i když je to dřina. Hlavně mě baví benchpress - je super, že se k tomu dá lehnout. :D Rád chodím na výlety, věnuju se našemu zvířátku. Hory, mám opravdu rád hory. 

Co tě na učení baví?

Učení na jazykovce je skvělá práce, spíše teda koníček, protože tohle vás musí bavit, abyste to mohli dělat. Poznávám tu neuvěřitelné množství lidí, slyším spoustu různých pohledů na svět, to je to skvělý. Baví mě dělat lidem radost, rozdávat úsměvy a zlepšovat náladu.

Řekni nám, proč tě mají studenti rádi?

Dávám jim hodně bonbónů a čokoládek, hlavně dospělým...

Co řekneš studentovi, když ti poví: ,,Na jazyky nemám talent"?

Lidí, kteří mají na jazyky talent moc není. Každý se to naučí, když chce. Je to jako hrát na kytaru, mám opravdu hudební hluch a stejně mi to celkem brnká. Nicméně musí se tomu věnovat trocha času a odhodlání.

Jaký je, dle tvého nározu, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka?

Chodit k nám na lekce. To je jasný. Pak hlavně obklopit se angličtinou a hledat každou příležitost k tomu, abych mohl něco někde spíknout. No a jasně, vycestujte, mluvte a NEVER GIVE UP.

Jak bys motivoval budoucí studenty?

Odvaha přátelé! Každý se může naučit mluvit a my máme ten trychtýř, kterým vám to nalejeme do hlavy. Nejdůležitější je, aby vás to bavilo.

Tvůj vzkaz pro studenty?

Pojďte si k nám vyzkoušet pár lekcí a uvidíte, že u nás je opravdu "místo, kde se rozmluvíte"